فراز رول
خانه / محصولات / لیبل کاغذی / تولیدکنندگان لیبل کاغذی با کیفیت درجه یک

تولیدکنندگان لیبل کاغذی با کیفیت درجه یک

لیبل ها دارای تنوع مصرف مختلفی در جهت درج مشخصات کالاها هستند.
تولیدکنندگان لیبل باید دقت داشته باشند که جهت تولید لیبل کاغذی با کیفیت و درجه یک به مشخصاتی از قبیل: ماندگاری، کیفیت چاپ، قیمت که از مهمترین آیتم های تعین کننده کیفیت یک محصول است توجه کنند.

لیبل کاغذی با کیفیت

علت اصلی طراحی لیبل چیست؟

همان گونه که بییشتر گفته شد از لیبل ها جهت معرفی کالاها بهره مند می شوند که در صنعت و دنیای مدرن امروزی در بین جوامع محتلف از اهمیت بسزایی برخوردار است.
چرا که با افزایش تولیدات بشر و نیاز روزافرون آنها به این تولیدات و نیاز به دانستن مشخصات فنی و کیفی محصول و قیمت آن به روش فوق یکی از راههای شناخت و درک بهتر در امر خرید و فروش انواع کالاها در تمام کشورها است.

لیبل کاغذی با کیفیت

روش های چاپ لیبل

بسته به نوع کیفیت سه روش چاپی وجود دارد:

 • جوهر افشان
  همانطور که از نامش پیداست با پاشیدن جوهر به فواصل خیلی نزدیک بر روی لیبل اقدام به طرح چاپی می کند اما مهمترین عیب این روش پاشیدن جوهر بر روی لیبل و خراب شدن طرح مورد نظر دارد.
 • حرارت مستقیم
  توسط انتقال حرارت مستقیم بر روی لیبل اقدام به طرح چاپی می کنند، این روش احتیاجی به هیچ نوع کاتریجی ندارد زیرا اصلا جوهر در آن به کار نمی رود، این روش چاپی در برابر اشعه فرابنفش و حرارت حساسیت بالایی دارد.
 • انتقال حرارت

این نوع روش چاپی هم توسط انتقال حرارت است ولی فرق آن با حرارت مستقیم در این است که گرما توسط ریبون با ماده چاپی پوشش داده می شود که این انتقال گرما سبب ذوب شدن لیبل شده و طرح چاپی ماندگار تر می شود و همچنین درجه وضوح آن بیشتر است.
سایز برچسب ها با توجه به نوع چاپگر متفاوت است بستگی به این دارد که شما چه نوع برچسبی با چه نوع سایزی و برای استفاده در چه نوع کالایی را دارید.

لیبل کاغذی با کیفیت

تولید لیبل کاغذی با کیفیت چطور امکان پذیر است؟

برای تهیه لیبل های کاغذی با کیفیت عالی و درجه یک بهتر است از نوع کاغذ سنگی استفاده کرد.
لیبل های کاغذی سنگی برتری های زیادی نسبت به سایر لیبل کاغذی که از جنس کاغذ و مقوا و پلیمر و غیره ساخته می شود دارند به جهت مواردی که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • از مقاومت کششی بالاتری برخوردارند.
 • ضد آب بوده و به راحتی پاره نمی شوند.
 • در برابر مواد شیمیایی و عوامل محیطی ماندگاری بیشتری دارند.
 • دوستدار طبیعت هستند و قابل تجزیه شدن به آسانی هستند به همین دلیل آسیب های محیط زیستی بسیار کمتری نسبت به سایرین دارند.
  و بسیاری از مزایای دیگر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فراز رول
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چاپ برچسب کاغذی

چاپ برچسب رنگی با بالاترین کیفیت

چاپ برچسب رنگی با کیفیت بالا نکته ایست که برای صاحبین صنایع و مشاغلی که …